آگر خانه اي از يخ ساختي بر آب شدنش گريه نكن.
گودرزی:
ارزیابی ما از کنار هم بودن سازمان های جوانان وورزش مثبت نیست

[ يکشنبه 16 آذر 1393 - 21:15 ]
پیشنهادی به دولت ارائه کرده ام تا زمینه ایجاد اشتغال برای قهرمانان ورزشی فراهم شود تا هم آینده آنها تامین شده باشد و هم پاداش هایی نظیر ایجاد اشتغال وادامه تحصیل را جایگزین پاداش های نقدی برای قهرمانان کنیم.

تهران - ایرنا- وزیر ورزش وجوانان درباره ادغام سازمان ملی چوانان و سازمان تربیت بدنی گفت:ادغام این دو سازمان مصوبه مجلس بوده است و احتمالا کار درستی انجام شده است،البته ما به نمایندگان مردم جسارت نمی کنیم اما ارزیابی ما از کنار هم بودن این دو نهاد مثبت نیست. محمود گودرزی روز یکشنبه در جلسه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر جایگاه سازمان مربوط به جوانان بالاتر برود و زیر نظر شخص رییس جمهوری قرار گیرد هم توانایی اجرایی بالاتری پیدا می کند و هم بودجه مستقلی بدست خواهد آورد، افزود : براساس تازه ترین دستوری که از معاون اول رییس جمهوری دریافت کرده ام درحال باز پس گیری خانه های جوان دراستان های کشور هستیم که درسال های اخیر به اموری غیر از مسایل جوانان اختصاص پیدا کرده بود. وی درباره تازه ترین برنامه های خوددرهیات دولت ادامه داد: پیشنهادی به دولت ارائه کرده ام تا زمینه ایجاد اشتغال برای قهرمانان ورزشی فراهم شود تا هم آینده آنها تامین شده باشد و هم پاداش هایی نظیر ایجاد اشتغال وادامه تحصیل را جایگزین پاداش های نقدی برای قهرمانان کنیم. وی درباره انتقادبرخی نمایندگان مجلس نسبت به نحوه پخش مسابقات ورزشی زنان از تلویزیون گفت: دراین زمینه ما هیچ نقشی نداریم و خارج از وظایف و قدرت ماست. وی افزود:بااین وجود بامدیران قبلی و جدید سازمان صدا و سیما دراین باره گفت و گو کرده ایم ، زیرا اعتقاد دارم نمایش برخی از صحنه ها ورزش زنان می تواند اصل ورزش زنان را در جامعه دچار مشکل کند. وی درپایان از نمایندگان مجلس درخواست کرد: درروند تصویب بودجه سال 94 نگاه ویژه ای به وزارتخانه متبوعش داشته باشند تا بودجه ورزش و جوانان درخور شان این حوزه ها درنظام اسلامی به تصویب برسد.
Gholamreza Ebrahimi | وب سايت شخصي غلامرضا ابراهيمي | گودرزی: ارزیابی ما از کنار هم بودن سازمان های جوانان وورزش مثبت نیست