آگر خانه اي از يخ ساختي بر آب شدنش گريه نكن.
نماینده قزاقستان قهرمان جام باشگا ههای واترپلوآسیاونماینده ایران دوم شد
نماینده قزاقستان قهرمان جام باشگا ههای واترپلوآسیاونماینده ایران دوم شد

[ شنبه 29 آذر 1393 - 19:44 ]
بازی زیبا و پربرخورد فینال هم با حساب 13 بر 6 به سود آستانه قزاقستان به پایان رسید تا این تیم به عنوان قهرمان دهمین دوره واترپلو جام باشگاه های آسیا در تهران لقب گیرد.

نماینده قزاقستان قهرمان جام باشگا ههای واترپلوآسیاونماینده ایران دوم شد تهران – ایرنا - دهمین دوره رقابت های واترپلو جام باشگاه های آسیا با قهرمانی تیم آستانه قزاقستان به پایان رسید و نماینده ایران به عنوان دوم بسنده کرد. به گزارش خبرنگار ایرنا، دهمین دوره رقابت های واترپلو جام باشگاه های آسیا با برگزاری مسابقه فینال عصر روز شنبه بین دو تیم زرین معدن آسیا و آستانه نمایندگان ایران و قزاقستان به پایان رسید. دو تیم در مرحله گروهی این مسابقات، بدون شکست و پس از صدرنشینی در گروه خود و مسابقات نیمه نهایی به فینال راه یافته بودند. زرین معدن در گروه B قرار داشت و پس از غلبه بر افغانستان، القادسیه کویت و آلماتی قزاقستان به عنوان تیم صدرنشین مقابل تیم چهارم گروه A یعنی کویت ایستاد. نماینده ایران به راحتی و با حساب 22 بر 9 حریف خود را از پیش رو برداشت تا در مرحله نیمه نهایی مقابل هم وطنان خود از تیم نفت امیدیه به آب بزند. رقابت جذاب و دیدنی دو تیم ایرانی در نهایت با برتری زرین معدن به پایان رسید تا زنجانی ها به مصاف آستانه پرقدرت بروند. ازطرف دیگر آستانه قزاقستان هم با اقتدار پای به مرحله پایانی گذاشت. این تیم با با تفاضل گل 42+ مرحله گروهی را با چهار پیروزی به پایان رساند. نفت امیدیه، کویت و قادسیه الخبر عربستان هم گروهی های این تیم قزاق بودند. آن ها در ادامه هم مسیر همواری داشتند و با دو پیروزی راحت مقابل افغانستان و قادسیه الخبر عربستان فینالیست شدند. بازی زیبا و پربرخورد فینال هم با حساب 13 بر 6 به سود آستانه قزاقستان به پایان رسید تا این تیم به عنوان قهرمان دهمین دوره واترپلو جام باشگاه های آسیا در تهران لقب گیرد. اختتامیه این مسابقات با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش، بهرام افشارزاده و شاهرخ شهنازی دبیر کل کمتیه ملی المپیک در استخر 9 دی ورزشگاه شیرودی برگزار شد.
Gholamreza Ebrahimi | وب سايت شخصي غلامرضا ابراهيمي | نماینده قزاقستان قهرمان جام باشگا ههای واترپلوآسیاونماینده ایران دوم شدنماینده قزاقستان قهرمان جام باشگا ههای واترپلوآسیاونماینده ایران دوم شد