آگر خانه اي از يخ ساختي بر آب شدنش گريه نكن.
فرکی: شانس ما در جام ملت‌ها 50 – 50 است/
کی‌روش دلبسته به مجموعه جام‌جهانی است

[ جمعه 5 دي 1393 - 13:49 ]
کی‌روش به همان مجموعه جام جهانی دلبستگی دارد؛ هرچند که این تیم نیازمند دگرگونی است. امیدوارم بعد از جام ملت‌های آسیا و تا جام‌جهانی 2018 تغییرات لازم در تیم ملی انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان شانس قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران را در جام ملت‌های آسیا 50 – 50 می‌داند. به گزارش ایسنا، حسین فرکی درباره حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا و این که برخی هوشمندانه توقعات تیم ملی را برای قهرمانی بالا برده‌اند، اظهار کرد: قطعا با این موضوع مخالفم و این گونه نیست که کسی بخواهد هوشمندانه توقعات را بالا ببرد و دست به چنین کاری بزند. مطمئنا زمانی که می‌گوییم عملکرد تیم ملی در جام جهانی خوب بوده بنابراین زمانی که این تیم در رقابت‌هایی با سطح پایین‌تر همچون جام ملت‌ها شرکت می‌کند، باید انتظار مردم را برای موفقیت برآورده کند. وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران نباید نگران صعود از مرحله گروهی باشد؛ چرا که تجربه بازیکنان حاضر در میدان بسیار بالاست. هرچند بعید می‌دانم که بخواهیم از جوانان در جام ملت‌های آسیا استفاده کنیم مگر این که آنها را به عنوان بازیکن جایگزین به میدان بیاوریم. فرکی درباره بالا بودن میانگین سنی تیم نیز اظهار کرد: قطعا میانگین سنی تیم ملی فوتبال ایران بالاست. هر چند در این بین برخی تغییرات را نیز در این تیم شاهد هستیم. به عنوان مثال سه بازیکن از تیم نفت دعوت شده‌اند که در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت اما در هر صورت این تیم نیاز به دگرگونی دارد. وی همچنین درباره تغییرات اساسی در تیم ملی فوتبال اظهار کرد: کی‌روش به همان مجموعه جام جهانی دلبستگی دارد؛ هرچند که این تیم نیازمند دگرگونی است. امیدوارم بعد از جام ملت‌های آسیا و تا جام‌جهانی 2018 تغییرات لازم در تیم ملی انجام شود.
Gholamreza Ebrahimi | وب سايت شخصي غلامرضا ابراهيمي | فرکی: شانس ما در جام ملت‌ها 50 – 50 است/ کی‌روش دلبسته به مجموعه جام‌جهانی است